Program

01.08.2015 19:08

K dnešnímu dni jsme doplnili časový přehled všech účinkujích i s hodinami jednotlivých vystoupení. Vše najdete v sekci Program.

Podrobnosti ke vstupnému najdete rovněž tam. Na četné dotazy znovu odpovídáme: Do začátku hudebního programu je každý den vstup do arálu ZDARMA!

Děti v doprovodu rodičů mají vstup ZDARMA automaticky.

V minulých letech jsme se setkali se spoustou návštěvníků, kteří se dožadovali vstupu zadarmo i v hodinách, kdy vstupné vybíráme. Věta "já jdu jen na guláš" je pochopitelná, ale bohužel ji nemůžeme akceptovat. Každý den je spousta hodin najít si cestu do areálu, aniž bych vstupné platil a poté zůstat, až do večera.  Proto bychom chtěli všechny naše hosty poprosit, ať na ty naše mámy u vstupu nekřičí...;-) 

Tuto akci nepořádá ani město, ani Dům Kultury Vsetín, pouze nás v naší činosti podporují a my jsme za to rádi. Náklady jsou a budou veliké. Jsme nezisková organizace Vsetínská hudební společnost , připravujeme pro vás Gulášfest již šestý rok a pořád nás to baví.:-)  Letos se budeme snažit, ať je i tento ročník pro vás zážitkem. Máme nachystáno spoustu překvapení, které možná z části odtajníme ještě před začátkem....Těšíme se, že si to užijete s námi. Hanka a Tonda